Bankiety / Gale

Przekąski: (Fingerfoods na ciepło i na zimno)

MENU NA UROCZYSTY BANKIET

Desery:

Welcome drink:

Przekąski:

Dania na ciepło:

Napoje:

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535-065-365

BANKIET FIRMOWY

Bankiet to bardzo elegancka impreza dla pracowników, partnerów biznesowych, kontrahentów, kluczowych klientów i innych znamienitych gości. Aby jej uczestnicy byli zadowleni, muszą zostać znakomicie przez gospodarza ugoszczeni. Biznesowy charakter imprezy narzuca organizatorowi zadbanie o każdy szczegół podczas jej organizacji. Bankiet to forma skierowana przede wszystkim do firm oraz bardzo wymagających klientów, mocno dbających o wizerunek. Wszystko podane w zastawie najwyższej jakości, najbardziej wyszukane potrawy oraz obsługa przez starannie dobrane hostessy i kelnerki. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Zainteresowanym możemy zasugerować odpowiednie miejsca na bankiet firmowy w Warszawie.

WIGILIA FIRMOWA

Catering wigilijny to nieodłączny element w każdej większej firmie. Wigilia firmowa pozwala podsumować rok, zintegrować zespół a także nawiązać pozytywne relacje kierownictwa z pracownikami. Nasza oferta sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Staranny dobór potraw daje maksymalną gwarancje zadowolenia pracowników z wigilii. Catering Wigilijny na terenie Warszawy i okolic realizujemy w siedizbie firmy bądź w ustalonym miejscu.

SYLWESTER

Jeżeli spadła na Ciebie organizacja cateringu na sylwester zapraszamy do współpracy. Przygotowywanie dań na sylwestra zabiera bardzo dużo czasu, pieniędzy i wysiłku. Zabawa do rana wymaga potraw sycących, smacznych i lekkich. Oszczędź swoje trudy, zajmij się przygotowaniem mieszkania/domu oraz sobą, my zajmiemy się zadowoleniem kulinarnym imprezowiczów. Jeżeli wynajmujesz ze znajomymi salę na sylwestra, kłopotliwe będzie przygotowanie przez każdego jakiejś potrawy i skoordynowanie znajomych przy przyrządzaniu posiłków, ponieważ przy takich imprezach dania powtarzają się, albo jest ich za mało. Rozwiążemy ten problem. Realizujemy zlecenia w Warszwie i okolicach.

STUDNIÓWKA I BAL GIMNAZJALNY

Bal maturalny i bal gimnazjalny to całonocna zabawa i punkt niezwykle ważny w życiu każdego nastolatka. Proponujemy catering specjalnie opracowany na ten bal, który zaspokoi wybredne gusta młodzieży u progu dorosłości. Potrawy, które serwujemy są smaczne oraz wygodne w spożyciu, co pozwoli uchronić niejedną kreację przed zniszczeniem przez nieodpowiednio przygotowane potrawy.

© mazowszak-catering.pl 2020 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.