Imprezy okolicznościowe

MENU NA WIELKANOC

Dania gorące( do wyboru):

Przekąski ( do wyboru):

Sałatki ( do wyboru):

Dodatki:

Deser:

Napoje:

PROPOZYCJA MENU KOMUNIA/CHRZCINY OD 60 zł

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 600 100 088

Zupy:

Dania mięsne:

Dodatki warzywne:

Dodatki skrobiowe:

Przekąski:

Napoje i desery:

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535-065-365

PROPOZYCJA MENU WESELE OD 95 zł

I danie ciepłe:

II danie ciepłe:

III danie ciepłe:

IV danie ciepłe:

Przekąski:

Napoje i desery:

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535-065-365

CATERING WIGILIA / ŚWIĄTECZNY

Wieczerza wigilijna to najbardziej uroczysty posiłek w ciągu roku. Staropolskie tradycje nakazują Catering wigilijny Warszawa przygotować 12 różnorodnych potraw wigilijnych. Każdego roku musisz się przeciskać się w tłumie do sklepowej półki, stać w kolejce do kasy, a potem jeszcze te wszystkie zakupy donieść do domu. Następny etap do kilkanaście godzin spędzonych przy kuchennym blacie z trudnym do przewidzenia efektem. Catering wigilijny to doskonały sposób na uniknięcie tych stresujących chwil. Dostawa pod drzwi nie tylko zaoszczędzi twój czas, ale także pieniądze. Zamawiasz tylko tyle, ile potrzebujesz, nie będziesz wyrzucać nie potrzebnie jedzenia. Nasz wykwalifikowany personel przygotowuje wigilie według najlepszych staropolskich przepisów polskich gospodyń. Zamkniesz usta teściowej, poświęcisz zaoszczędzony czas rodzinie a przede wszystkim dasz wszystkim 100% gwarancji zadowolenia ze spożywanych potraw.

CHRZCINY, KOMUNIA

Chrzciny i komunia to najważniejsze wydarzenia w życiu każdej rodziny. Spotkanie w rodzinnym gronie to świetna okazja do pogłębienia pozytywnych relacji w rodzinie. Tak ważne w życiu każdego rodzica i ich pociech chwile obchodzimy zawsze przy suto zastawionym stole. Każda komunia i chrzciny są zawsze oceniane przez gości. W bardzo znaczącym stopniu goście oceniają Cię przez pryzmat podanego jedzenia. Nie zawiedź ich. Korzystając z naszych usług oszczędzasz sobie wiele czasu i nerwów. Czasochłonne zakupy, godziny spędzone przy kuchennym blacie i stres, czy wszystko dobrze wypadnie to nieodłączny element przygotowań. Z nami oszczędzisz sobie tych problemów. Zamawiasz tyle jedzenia, ile potrzebujesz. Dodatkowo gwarantujemy Ci najwyższy poziom przygotowanych potraw i obsługi. Specjalnie dobrane menu sprosta oczekiwania każdej rodziny.

URODZINY, IMIENINY

Catering na okoliczność imienin lub urodzin w gronie przyjaciół lub rodziny jest zazwyczaj przygotowywany w formie pełnego obiadu składającego się z kilku dań, które odpowiadałyby wszystkim uczestniczącym w wydarzeniu. Każdy może wybrać sobie potrawy, które najbardziej mu odpowiadają i nie martwić się, że pozostanie z pustym talerzem. Poza daniem głównym przygotujemy ci pełen asortyment przekąsek, które są bardzo przydadzą się przy toastach i rozmowach. Na osłodę dla twoich gości podamy ciasta i desery, tak by każdy gość nie wyszedł z imprezy głodny. Przygotujemy dla Ciebie różnorodne menu, które zachwyci gości.

Kinderbal to niesamowita impreza dla twojej pociechy. Specjalnie dobrane menu dla dzieci to podstawowy element dobrego kinderbalu.

ODLOTOWA 18 STKA

Osiemnaste urodziny powinny być zawsze hucznie obchodzone. Impreza, która będzie uwieńczeniem kroku w dorosłe życie jest bardzo wyczekiwana przez jubilata i warto sprawić mu prezent w postaci cateringu na jego ważne wydarzenie. Czy będzie to impreza w gronie rodzinnymi czy znajomych musi obfitować w różnorodne przekąski, słodkości, ciepłe posiłki, szampana oraz tort. Sam wybierzesz menu, my zrealizujemy Twoje pomysły. Catering weselny

WESELE STAROPOLSKIE

Bez względu na rozmiary organizowanego wesela zawsze potrzebna jest masa kulinarnych atrakcji, by goście weselni bawili się wytrwale do samego rana. Czekoladowy wodospad, wózek z wiejskimi specjałami, stół z deserami, przekąski oraz serwowane ciepłe posiłki to mus na każdym weselu. Aby wspomnienia były nieskazitelne zadbamy o tą cześć imprezy, do Państwa pozostaje świetna zabawa oraz ucztowanie.

WIEJSKI STÓŁ – WIEJSKI BUFET

Wiejski bufet to świetna alternatywa na uzupełnienie lub jako podstawowy element dobrej imprezy. Doskonała forma na pogawędki, nawiązanie nowych znajomości czy rodzinne spotkania po latach. Na sutym stole wiejskim znajdują się prawdziwe wiejskie kiełbasy, mięsa, trunki domowej roboty, wiejski chleb ze smalcem, przetwory i inne wiejskie specjały, które zawsze cieszą się ogromną popularnością podczas imprez.

Catering świąteczny – wigilia

MENU NA WIGILIĘ

Dania gorące:

Przekąski:

Sałatki:

Dodatki:

Deser:

Napoje:

WIGILIA FIRMOWA

Catering wigilijny to nieodłączny element w każdej większej firmie. Wigilia firmowa pozwala podsumować rok, zintegrować zespół a także nawiązać pozytywne relacje kierownictwa z pracownikami. Nasza oferta sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Staranny dobór potraw daje maksymalną gwarancje zadowolenia pracowników z wigilii. Catering Wigilijny na terenie Warszawy i okolic realizujemy w siedzibie firmy bądź w ustalonym miejscu.

© mazowszak-catering.pl 2022 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.