Przerwy kawowe i lunchowe

CATERING NA KONFERENCJE / KONGRESY

Konferencje i kongresy to logistycznie skomplikowane imprezy, dlatego ważne jest wybranie odpowiedniego cateringu. Odpowiednie dania i przekąski w formie bufetu są bardzo istotnym elementem tego typu spotkań, aby uczestnicy mogli wygodnie korzystać z bufetu i swobodnie uczestniczyć przy tym w wydarzeniach. Nasz profesjonalny i sprawdzony catering na konferencje w Warszawie dba o takie kwestie. Często jest tak, że uczestnicy takich imprez oceniają ją przede wszystkim przez ilość i jakość cateringu.

Zapewniając im odpowiedni catering na konferencjach w Warszawie, zyskujesz uznanie w oczach ich uczestników. Dodatkowo wprowadza on przyjazną atmosferę zbliżającą ludzi do siebie. Poszukujesz odpowiedniego cateringu na konferencję w Warszawie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obsługujemy imprezy w Warszawie i okolicach – szczegóły do ustalenia.

BUFET KAWOWY OD 10 ZŁ

PRZEKĄSKI

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535-065-365

LUNCH BUFETOWY OD 25 ZŁ

Zupy:

Dania mięsne:

Dania wegetariańskie:

Dodatki warzywne:

Dodatki skrobiowe:

CATERING NA SZKOLENIA

Większość uczestników szkoleń poza przekazywaną wiedzą oczekuje od organizatora dobrego jedzenia. Tu właśnie pojawia się nasz catering na konferencje w Warszawie. Na każde szkolenie przygotujemy coś dla ciebie, poza aromatyczną ciepłą kawą proponujemy ciasta, desery, sałatki, przekąski a dla najbardziej wymagających dania gorące. Najważniejszym elementem każdego szkolenia jest podanie ciepłych napojów w ramach przerwy kawowej: aromatycznej kawy i gorącej herbaty z cytryną. Warto zadbać o to by gorące napoje serwować już przed szkoleniem, tak by słuchacze, często po długiej podróży pobudzili swoje umysły. Kolejnym nieodzownym elementem jest słodki bufet, od najprostszej formy ciasteczek koktajlowych po pyszne ciasta najlepszych polskich receptur. W zależności od formy i czasu szkolenia warto zadbać o danie gorące w formie lunchbox, bufet szwedzki lub tradycyjny przy stołach. Nasz catering na konferencje w Warszawie zajmie się wszystkimi tymi kwestiami! Zapraszamy do kontaktu.

WAŻNY ELEMENT KAŻDEGO WYDARZENIA

Nasz Catering w Warszawie na konferencje to przede wszystkim stawianie na produkty najwyższej jakości, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego z Was. Skorzystaj z naszego cateringu na konferencje w Warszawie. Zadzwoń i umów się, zaufaj nam, a my zajmiemy się całą resztą!

zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535-065-365

CATERING ZE SMAKIEM – RAZEM Z MAZOWSZAKIEM

© mazowszak-catering.pl 2024 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.