Catering - grill, piknik i wiele więcej - Warszawa

GRILL FIRMOWY

Nie ma lepszej formy integracji w porze letniej niż wspólne grillowanie. Organizacja grill party na wiosnę to już niemal taka tradycja, jak śledzik w grudniu. Integracja przy tego rodzaju imprezach jest też dobrą rozrywką dla pracowników. Interesuje Cię grill catering w Warszawie? Nasza firma organizuje tego typu event w ramach naszych usług. Dojeżdżamy z cateringiem w dowolne wskazane przez ciebie miejsce w Warszawa i okolicach. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego miejsca nasz konsultant zaproponuje kilka bardzo urokliwych przestrzeni nadających się do organizacji takiej imprezy. Szeroki wybór dań z grilla przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy to bardzo ważny element takiego spotkania. Zapewniamy odpowiednio dobrane menu zgodnie z oczekiwaniami gości: mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Każda pozycja menu jest starannie wysmażana, tak by walory smakowe oczarowały gości. W ramach cateringu z grillem w Warszawie na specjalne życzenie zapewniamy też DJ z ciekawym repertuarem i inną rozrywkę dla naszych gości.

Menu grillowe:

 1. Karkówka marynowana w majeranku i gryczanym miodzie
 2. Wiejska kiełbasa
 3. Biała kiełbasa własnego wyrobu
 4. Oscypek podhalański z żurawiną
 5. Filet z kurczaka w łagodnej marynacie
 6. Grillowany szaszłyk z warzywami
 7. Warzywa z grilla: bakłażan, cukinia, papryka, cebula pieczarki,
 8. Skrzydełka bbq
 9. Dorsz z grilla
 10. Łosoś z cytryną
 11. Kaszanka z cebulką
 12. Ziemniaki opiekane w ziołach

Sałatki:

Dodatki:

Napoje i desery:

GRILL PRYWATNY – GARDEN PARTY

Weekendowe spotkanie z rodziną lub znajomymi to świetna okazja, aby zorganizować je w formie garden party. Gdy pogoda robi nam się trochę cieplejsza, wtedy każdą wolną chwilę wolimy spędzać w zielonym ogrodzie. Realizujemy takie formy imprez jak wesele plenerowe, urodziny, imieniny czy też inne formy garden party. Organizacja ogrodowego party przez naszą firmę to 100% satysfakcji kulinarnej dla organizatora i jego gości. Zapewniamy kucharzy, grill, obsługę kelnerską, namioty, miejsca siedzące dla gości i inny sprzęt niezbędny do realizacji.

GRILL PLENEROWY – PIKNIK

Szukasz cateringu na piknik w Warszawie? Przy organizacji dużej imprezy plenerowej nasi kucharze sprawdzą się znakomicie. Nasz konsultant cateringowy jest do dyspozycji klienta na każdym etapie realizacji usługi. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Sugerujemy lokalizację, zapewniamy odpowiednio dobrane menu dla dzieci i dorosłych, atrakcje kulinarne, grille, hale namiotowe, ławostoły dla gości.

Jeśli chodzi o catering na piknik to jesteśmy najlepszą opcją. Nasze doświadczenie sprawi, że każde Wasze spotkanie będzie idealne. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Grill catering to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Sprawimy, że Ważny dla Was dzień będzie perfekcyjny.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535 065 365

Poza realizacją menu zapewniamy niezbędny sprzęt cateringowy: ławostoły, namioty, nalewaki do piwa. Na specjalne życzenie zapewniamy rozrywkę dla gości. Możemy zaproponować Państwu również odpowiednie miejsce na piknik firmowy w Warszawie i okolicach.

© mazowszak-catering.pl 2023 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.