Catering - grill, piknik i wiele więcej - Warszawa

CATERING NA PIKNIK W WARSZAWIE

Proponujemy kompleksową obsługę grilla czy pikniku. Nasz catering na grilla w Warszawie to prawdziwa uczta! Poza realizacją menu zapewniamy niezbędny sprzęt cateringowy: ławostoły, namioty, nalewaki do piwa. Na specjalne życzenie zapewniamy rozrywkę dla gości. Możemy zaproponować Państwu również odpowiednie miejsce na piknik firmowy w Warszawie i okolicach.

GRILL FIRMOWY

Nie ma lepszej formy integracji w porze letniej niż wspólne grillowanie. Organizacja grill party na wiosnę to już niemal taka tradycja, jak śledzik w grudniu. Integracja przy tego rodzaju imprezach jest też dobrą rozrywką dla pracowników. Interesuje Cię grill catering w Warszawie? Nasza firma organizuje tego typu event w ramach naszych usług. Dojeżdżamy z cateringiem w dowolne wskazane przez ciebie miejsce w Warszawa i okolicach. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego miejsca nasz konsultant zaproponuje kilka bardzo urokliwych przestrzeni nadających się do organizacji takiej imprezy. Szeroki wybór dań z grilla przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy to bardzo ważny element takiego spotkania. Zapewniamy odpowiednio dobrane menu zgodnie z oczekiwaniami gości: mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Każda pozycja menu jest starannie wysmażona, tak by walory smakowe oczarowały gości. W ramach cateringu z grillem w Warszawie na specjalne życzenie zapewniamy też dj z ciekawym repertuarem i inną rozrywkę dla naszych gości.

Menu grillowe:

 1. Karkówka marynowana w majeranku i gryczanym miodzie
 2. Wiejska kiełbasa
 3. Biała kiełbasa własnego wyrobu
 4. Oscypek podhalański z żurawiną
 5. Filet z kurczaka w łagodnej marynacie
 6. Grillowany szaszłyk z warzywami
 7. Warzywa z grilla: bakłażan, cukinia, papryka, cebula pieczarki,
 8. Skrzydełka bbq
 9. Dorsz z grilla
 10. Łosoś z cytryną
 11. Kaszanka z cebulką
 12. Ziemniaki opiekane w ziołach

Sałatki:

Dodatki:

Napoje i desery:

GRILL PRYWATNY – GARDEN PARTY

Weekendowe spotkanie z rodziną lub znajomymi to świetna okazja, aby zorganizować je w formie garden party. To z kolei okazja, żeby zamówić catering na piknik w Warszawie, który doskonale sprawdza się do jedzenia na zewnątrz. Gdy pogoda robi nam się trochę cieplejsza, wtedy każdą wolną chwilę wolimy spędzać w zielonym ogrodzie. Realizujemy takie formy imprez jak wesele plenerowe, urodziny, imieniny czy też inne formy garden party. Organizacja ogrodowego party przez naszą firmę to 100% satysfakcji kulinarnej dla organizatora i jego gości. Zapewniamy kucharzy, grill, obsługę kelnerską, namioty, miejsca siedzące dla gości i inny sprzęt niezbędny do realizacji. Nasz catering na grilla w Warszawie uświetni każde garen party.

GRILL PLENEROWY – PIKNIK

Szukasz cateringu na piknik w Warszawie? Przy organizacji dużej imprezy plenerowej nasi kucharze sprawdzą się znakomicie. Nasz konsultant cateringowy jest do dyspozycji klienta na każdym etapie realizacji usługi. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Sugerujemy lokalizację, zapewniamy odpowiednio dobrane menu dla dzieci i dorosłych, atrakcje kulinarne, grille, hale namiotowe, ławostoły dla gości.

Jeśli chodzi o catering na piknik to jesteśmy najlepszą opcją. Nasze doświadczenie sprawi, że każde Wasze spotkanie będzie idealne. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Grill catering to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Sprawimy, że Ważny dla Was dzień będzie perfekcyjny.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty catering grill.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 535 065 365

Poza realizacją menu zapewniamy niezbędny sprzęt cateringowy: ławostoły, namioty, nalewaki do piwa. Na specjalne życzenie zapewniamy rozrywkę dla gości. Możemy zaproponować Państwu również odpowiednie miejsce na piknik firmowy w Warszawie i okolicach.

© mazowszak-catering.pl 2023 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.