Catering na piknik

Catering na piknik w Warszawie

Proponujemy kompleksową obsługę grilla czy pikniku. Nasz catering na grilla w Warszawie to prawdziwa uczta! Poza realizacją menu zapewniamy niezbędny sprzęt cateringowy: ławostoły, namioty, nalewaki do piwa. Na specjalne życzenie zapewniamy rozrywkę dla gości. Możemy zaproponować Państwu również odpowiednie miejsce na piknik firmowy w Warszawie i okolicach.

Odkryj nasze kulinaria

Catering - grill, piknik i wiele więcej - Warszawa

Rozpal atmosferę swojego biznesu z naszym niezwykłym grillowaniem firmowym. Dajemy smakowitą pauzę w pracy, łącząc smaki i relacje w jednym ogniu.

Grill firmowy

Uczcij wyjątkowe chwile w życiu przy domowym grillu. Nasze menu zainspiruje Twoje podniebienie, tworząc niezapomniane wspomnienia wśród bliskich.

Grill prywatny

Podnieś ognisko zabawy na nowy poziom z naszym grillowaniem plenerowym. Odkryj smakowite kąski w otoczeniu przyrody, gdzie smak i przygoda spotykają się.

Grill plenerowy

Firmowe spotkanie

Piknik firmowy

Nie ma lepszej formy integracji w porze letniej niż wspólne grillowanie. Organizacja grill party na wiosnę to już niemal taka tradycja, jak śledzik w grudniu. Integracja przy tego rodzaju imprezach jest też dobrą rozrywką dla pracowników. Interesuje Cię grill catering w Warszawie? Nasza firma organizuje tego typu event w ramach naszych usług. Dojeżdżamy z cateringiem w dowolne wskazane przez ciebie miejsce w Warszawa i okolicach. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego miejsca nasz konsultant zaproponuje kilka bardzo urokliwych przestrzeni nadających się do organizacji takiej imprezy. Szeroki wybór dań z grilla przyrządzanych przez doświadczonych kucharzy to bardzo ważny element takiego spotkania. Zapewniamy odpowiednio dobrane menu zgodnie z oczekiwaniami gości: mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Każda pozycja menu jest starannie wysmażona, tak by walory smakowe oczarowały gości. W ramach cateringu z grillem w Warszawie na specjalne życzenie zapewniamy też dj z ciekawym repertuarem i inną rozrywkę dla naszych gości.

Najwyższej jakości produkty

Menu grillowe

Dania główne

Sałatki

Dodatki

Napoje i desery

Prywatne spotkanie

Grill prywatny - garden party

Weekendowe spotkanie z rodziną lub znajomymi to świetna okazja, aby zorganizować je w formie garden party. To z kolei okazja, żeby zamówić catering na piknik w Warszawie, który doskonale sprawdza się do jedzenia na zewnątrz. Gdy pogoda robi nam się trochę cieplejsza, wtedy każdą wolną chwilę wolimy spędzać w zielonym ogrodzie. Realizujemy takie formy imprez jak wesele plenerowe, urodziny, imieniny czy też inne formy garden party. Organizacja ogrodowego party przez naszą firmę to 100% satysfakcji kulinarnej dla organizatora i jego gości. Zapewniamy kucharzy, grill, obsługę kelnerską, namioty, miejsca siedzące dla gości i inny sprzęt niezbędny do realizacji. Nasz catering na grilla w Warszawie uświetni każde garen party.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Gotowi na niezapomniane grillowanie? Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli stworzyć dla Ciebie wyjątkowe doświadczenie kulinarne. Bez względu na okazję, nasz zespół jest gotowy, by wypełnić Twój event wyjątkowymi smakami i niepowtarzalną atmosferą. Pozwól nam uczynić Twój grillowy pomysł rzeczywistością!

Spotkanie na świeżym powietrzu

Grill plenerowy - piknik

Szukasz cateringu na piknik w Warszawie? Przy organizacji dużej imprezy plenerowej nasi kucharze sprawdzą się znakomicie. Nasz konsultant cateringowy jest do dyspozycji klienta na każdym etapie realizacji usługi. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Sugerujemy lokalizację, zapewniamy odpowiednio dobrane menu dla dzieci i dorosłych, atrakcje kulinarne, grille, hale namiotowe, ławostoły dla gości.

Jeśli chodzi o catering na piknik to jesteśmy najlepszą opcją. Nasze doświadczenie sprawi, że każde Wasze spotkanie będzie idealne. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Grill catering to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Sprawimy, że Ważny dla Was dzień będzie perfekcyjny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty catering grill.