Elegancja i wyrafinowanie

Bankiet firmowy

Bankiet to bardzo elegancka impreza dla pracowników, partnerów biznesowych, kontrahentów, kluczowych klientów i innych znamienitych gości. Aby jej uczestnicy byli zadowoleni, muszą zostać znakomicie przez gospodarza ugoszczeni. Biznesowy charakter imprezy narzuca organizatorowi zadbanie o każdy szczegół podczas jej organizacji. Bankiet to forma skierowana przede wszystkim do firm oraz bardzo wymagających klientów, mocno dbających o wizerunek. Wszystko podane w zastawie najwyższej jakości, najbardziej wyszukane potrawy oraz obsługa przez starannie dobrane hostessy i kelnerki. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Zainteresowanym możemy zasugerować odpowiednie miejsca na bankiet firmowy w Warszawie.

Małe kęski, wielki smak - idealne dania na każdą okazję

Przekąski typu fingerfoods - na ciepło i na zimno

Firmowe spotkanie

Wigilia firmowa

Zastanawiasz się, jaki catering wybrać na wigilię firmową w Warszawie? Postaw na doświadczoną firmę, która dostarczy smaczne potrawy. Catering wigilijny to nieodłączny element w każdym większym przedsiębiorstwie. Wigilia firmowa pozwala podsumować rok, zintegrować zespół a także nawiązać pozytywne relacje kierownictwa z pracownikami. Nasza oferta cateringu na wigilię firmową w Warszawie sprosta oczekiwaniom każdego klienta. Staranny dobór potraw daje maksymalną gwarancję zadowolenia pracowników z wigilii firmowej. Nasz catering w Warszawie przygotowuje świeże, zachwycające dania. Doświadczona, wykwalifikowana kadra sprawi, że goście pozytywnie zapamiętają ten dzień. Catering Wigilijny na terenie Warszawy i okolic realizujemy w siedzibie firmy bądź w ustalonym miejscu.

Smakowe arcydzieła dla wyjątkowego bankietu

Menu na uroczysty bankiet

Desery

Welcome drink

Przekąski

Dania na ciepło

Napoje

Powitanie Nowego Roku w niezapomniany sposób

Sylwester

Jeżeli spadła na Ciebie organizacja cateringu na sylwester zapraszamy do współpracy. Przygotowywanie dań na sylwestra zabiera bardzo dużo czasu, pieniędzy i wysiłku. Zabawa do rana wymaga potraw sycących, smacznych i lekkich. Oszczędź swoje trudy, zajmij się przygotowaniem mieszkania/domu oraz sobą, my zajmiemy się zadowoleniem kulinarnym imprezowiczów. Jeżeli wynajmujesz ze znajomymi salę na sylwestra, kłopotliwe będzie przygotowanie przez każdego jakiejś potrawy i skoordynowanie znajomych przy przyrządzaniu posiłków, ponieważ przy takich imprezach dania powtarzają się, albo jest ich za mało. Rozwiążemy ten problem. Realizujemy zlecenia w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wielokrotnie – obiecujemy, że za każdym razem zachwycimy czymś nowym. Ledwie parę dni po organizacji cateringu na wigilię firmową w Warszawie chętnie zajmiemy się pysznym jedzeniem na Sylwestra.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy doświadczoną ekipą, która jest profesjonalna i stawia na najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług. Bal, spotkanie rodzinne, studniówka, sylwester, wigilia firmowa – catering w Warszawie od nas sprawdzi się w każdej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Twórz niepowtarzalne wspomnienia

Studniówka i bal gimnazjalny

Bal maturalny i bal gimnazjalny to całonocna zabawa i punkt niezwykle ważny w życiu każdego nastolatka. Proponujemy catering specjalnie opracowany na ten bal, który zaspokoi wybredne gusta młodzieży u progu dorosłości. Potrawy, które serwujemy są smaczne oraz wygodne w spożyciu, co pozwoli uchronić niejedną kreację przed zniszczeniem przez nieodpowiednio przygotowane potrawy.