bg1

O nas

W ramach prowadzonej realizacji usług cateringowych realizujemy je dla klientów prywatnych, instytucji publicznych i firm komercyjnych. Realizowane zlecenia cateringowe posiadają wysokie walory estetyczne i smakowe. Gwarantujemy punktualność dostaw małych cateringów oraz realizacji usług z pełną obsługą.

Realizujemy takie formy imprez jak catering na konferencje,  szkolenie , projekty unijne i efs. Zapewniamy słodkie przerwy kawowe, przerwy kawowe z przekąskami i lunche w formie bufetu szwedzkiego. W ramach tego typu usług naszym klientom serwujemy wysokiej jakości świeżo mieloną kawę bezpośrednio z ekspresu ciśnieniowego.  Ponadto w porze lunchu serwujemy aromatyczne zupy tradycyjne i kremy, wykwintne dania główne z bogatym wyborem dodatków skrobiowych i warzywnych. Serwowany przez nas lunch to kunszt pracy naszych doświadczonych kucharzy, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują dla gości specjalnie dobrane dania.  Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską oraz cały niezbędny sprzęt do realizacji.

Mazowszak Catering to sprawdzony dostawca usług na bankiety i koktajle, na których zazwyczaj serwujemy menu typu finger foods. Menu, które realizujemy jest bardzo rozmaite pod względem użytych składników. Serwujemy kanapki bankietowe, tartinki, monoporcje, mini wrapy, sałatki, dania gorąca, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom.

Firma cateringowa Warszawa to zaufany partner dla szkół, na bal gimnazjalny czy studniówka. Na imprezy dla najmłodszych uczestników posiadamy specjalnie przygotowane pozycje kulinarne, które zawsze trafia w ich oczekiwania. Dlatego bardzo ważne są dla nas opinie naszych klientów.

Dla klientów prywatnych nasz szef kuchni sugeruje specjalne menu na imprezy okolicznościowe takie jak komunia, chrzciny, wesele, urodziny, imieniny. Wybór odpowiednich przekąsek powoduje, że środki przeznaczone na Mazowszak Catering to tani wydatek. Duży wybór dań ciepłych i zimnych przekąsek zadowoli apetyty wszystkich gości. Obiad dostarczany w specjalnych termicznych pojemnikach na tego typy imprezy jest zawsze świeży i gorący.

Wczesną wiosną rozpoczynamy sezon grillowy. Grillujemy w prywatnym ogrodzie, dla pracowników firm oraz na dużych imprezach plenerowych.  Smażymy zarówno soczystą karkówkę,  kiełbasę własnej produkcji jak i odpowiednio wysmażone steki ze świeżej polędwicy wołowej. Do tego obowiązkowo  świeży ogórek małosolny i zimne piwo z nalewaka. Grill lub piknik firmowy na terenie miasta Warszawa czy duża impreza plenerowa to eventy na których możesz na nas polegać.

Przed każdymi świętami nasz zespół opracowuje nowe menu na te okazje. Menu na wigilia firmowa czy śniadanie wielkanocne jest zazwyczaj tradycyjne, jednak dla tych którzy chcą dań w nowej odsłonie mamy przygotowaną specjalną kartę dań.

Na małe spotkanie biznesowe i domówki dostarczamy kanapki bankietowe, tartinki, mini wrapki, tartaletki, kanapki dekoracyjne i galanterię cukierniczą. Każda dostawa jest realizowana na krótko przed wyjazdem i zawsze dociera punktualnie do naszych gości.

Duże doświadczenie w realizacji różnych typów imprez, rzetelni dostawcy a przede wszystkim doświadczeni kucharze i kelnerzy to gwarancja udanej imprezy z pełną mocą wrażeń kulinarnych. Wdrożony system jakości HACCP i zawsze świeże produkty pozwalają nam na zachowanie najwyższych standardów w jakości i higienie. Tworzymy usługi szyte na miarę, które zaspokoją wszystkie oczekiwania naszego klienta na każdym etapie realizacji usługi.